LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Instruktorzy

Dominika Kindrat 

dominika kindrat nowe

Wokalistka, multiinstrumentalistka, nauczycielka śpiewu. Kobieta z pasją i talentem. Od najmłodszych lat związana ze sceną. Brała udział w wielu projektach muzycznych śpiewając w chórach, grając na instrumentach czy śpiewając w różnych stylach muzyki rozrywkowej koncertując w Polsce i zagranicą. Absolwentka Rzeszowskiego Instytutu Muzyki. Certyfikowany trener wokalny Institute for Vocal Advancement level 1. Nauczyciel śpiewu w RDK (od 2011r.) i MDK (od 2015r.) w Rzeszowie. Od 2017r. właścicielka własnego Studia Wokalnego. Trenuje nie tylko początkujących wokalistów lecz również profesjonalistów. Obecnie współpracuje przy takich projektach muzycznych jak Bossa Nova Quartet, Buen Camino, The Walker, Tomek Stężalski Quartet, Ratatam & Folk Dream Team.

Magda Ptaszyńska 

magda ptaszyńska

– Wokalistka, muzyk, autorka muzyki i tekstów, absolwentka Akademii Muzycznej, im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, pedagog śpiewu rozrywkowego, juror, wykładowca w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu 
im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.

Urodziła się w Kutnie. Pogodna, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi. Wie czego chce i jeśli się czegoś podejmuje stara się to realizować najlepiej jak potrafi. Jest pracowitą perfekcjonistką. Komponując piosenki, pisząc teksty, aranżując muzyczne projekty ciągle rozwija swoją pasję.
Muzyka towarzyszy jej od dziecka.
Ukończyła I i II st. w Państwowej Szkole Muzycznej im. Karola Kurpińskiego w Kutnie, w klasie fortepianu i śpiewu klasycznego. W 2004r. ukończyła              z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, w zakresie wokalistyki, na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu      w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Ma na koncie współpracę z zespołem Filharmonii Łódzkiej „Ricercar Trio”, z którym promowała płytę – „Kolędy” w opracowaniu klasyczno-jazzowym Wojciecha Lemańskiego i z saksofonistą Marcinem Nowakowkim, z którym koncertowała grając materiał z jego solowych albumów „Smooth Night” oraz „Better days”.
Przez wiele lat współpracowała również z zespołem Saruel. Jako jedna z solistek nagrała wiele płyt promujących ich własny, autorski materiał. Wspólnie koncertowali w Polsce i za granicą.
Użycza swojego głosu innym artystom w produkcjach koncertowych, telewizyjnych i płytowych. Prowadzi własne Studio Muzyki Rozrywkowej i wydawnictwo „MagMusic”, dzięki któremu w lutym 2009r. wydała swój pierwszy utwór „Nie Próbuj Szukać Odpowiedzi”, a w czerwcu kolejny – „Lustro”. Własnymi siłami     i dzięki współpracy z cudownymi ludźmi nagrała teledyski do swoich autorskich utworów : „Daleka droga”, „Białe ogrody” i „Smutek”.

Bardzo angażuje się w edukację innych i dlatego od wielu lat w oparciu o własny, autorski program prowadzi liczne warsztaty wokalne na terenie całej Polski. Zasiada w Radach Artystycznych ze wspaniałymi ludźmi ze świata muzyki, teatru i tańca.
Od wielu lat współpracuję m.in. ze STACJĄ KUTNO – Festiwalem Jeremiego Przybory, z Festiwalami Dzieci i Młodzieży, tj. KWIETNIK, SOLO-TUTTI czy NASZE WIECZNE KOLĘDOWANIE i wiele innych. Tworzy własne projekty muzyczno-wokalne, które realizuje z podopiecznymi. Ma na koncie m.in. repertuar Jerzego Wasowkiego i Jeremiego Przybory, spektakle musicalowe, repertuar gospelowy oraz „Powróćmy jak za dawnych lat…” czyli najpiękniejsze melodie z lat 20      i 30, „Do grającej szafy grosik wrzuć” , „Królowie Disco – przeboje lat 80-tych, oraz „Oskary – muzyka filmowa”.
Robi to z ogromną pasją, a współpraca z ludźmi daje jej mnóstwo pozytywnej energii i chęci do dalszego działania.
W końcu postanowiła podzielić się swoimi pomysłami i tym, co jej w duszy gra.
Obecnie kończy pracę nad własnym autorskim materiałem.

 

Izabella Borkowska

izabella borkowska

Ukończyła Wydział Tańca Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu, gdzie uzyskała dyplom instruktora tańca. Ukończyła kurs Zarządu Głównego TKKF i uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej. W 2012 roku ukończyła kurs instruktora Pilates w Pitates School Body Balanced. Posiada również wiele certyfikatów międzynarodowych warsztatów tanecznych. Uczestniczyła w ważnych warsztatach, festiwalach i konkursach tanecznych i teatralnych w Polsce i Europie. Jest autorem choreografii do ponad 40 spektakli muzycznych i tanecznych. Prowadziła krajowe i międzynarodowe warsztaty taneczne. Jest pomysłodawczynią i realizatorem Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych Spontan. Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Gawęda i Teatrem Bez Kota. Jej choreografie zostały wielokrotnie nagrodzone na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Na stałe współpracuje z Darkiem Sikorskim. Prowadzi grupy i zajęcia w Ośrodku Działań Artystycznych Dorożkarnia i Domu Kultury Śródmieście. Wielbicielka Agaty Christie i psów /pani Belli/. Jej marzenie to realizacja kryminalnego musicalu i duuuża sala taneczna /bez kolumn/.

 

 

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com