LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Technik ekonomista 331 403

Kwalifikacje: K.1 - Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji (A.35)

                   K.2 - Prowadzenie rachunkowości (A.36)

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Jest to kierunek cieszący się dużym zainteresowaniem słuchaczy ponieważ przygotowuje do efektywnego działania w warunkach gospodarki rynkowej. Z tego samego względu pracodawcy najczęściej poszukują dziś pracowników z wykształceniem ekonomicznym. W trakcie nauki zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz prawa gospodarczego. Zapoznasz się również z takimi programami, jak: Word, Access, Excel, programy kadrowo-płacowe oraz finansowo-księgowe. Tytuł technika ekonomisty z pewnością zwiększy Twoje szanse na rynku pracy. Polecamy!

Po ukończeniu tego kierunku znajdziesz pracę w wielu miejscach, m.in. w instytucjach samorządowych, rządowych i pozarządowych, w firmach ubezpieczeniowych, spółkach prawa handlowego, biurach podatkowych, bankach, biurach konsultingowych, działach finansowo-księgowych. Oczywiście możesz otworzyć własną działalność gospodarczą.

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com