LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

Technik ekonomista 331 403

Kwalifikacje: K.1 - Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji (A.35)

                   K.2 - Prowadzenie rachunkowości (A.36)

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Jest to kierunek cieszący się dużym zainteresowaniem słuchaczy ponieważ przygotowuje do efektywnego działania w warunkach gospodarki rynkowej. Z tego samego względu pracodawcy najczęściej poszukują dziś pracowników z wykształceniem ekonomicznym. W trakcie nauki zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz prawa gospodarczego. Zapoznasz się również z takimi programami, jak: Word, Access, Excel, programy kadrowo-płacowe oraz finansowo-księgowe. Tytuł technika ekonomisty z pewnością zwiększy Twoje szanse na rynku pracy. Polecamy!

Po ukończeniu tego kierunku znajdziesz pracę w wielu miejscach, m.in. w instytucjach samorządowych, rządowych i pozarządowych, w firmach ubezpieczeniowych, spółkach prawa handlowego, biurach podatkowych, bankach, biurach konsultingowych, działach finansowo-księgowych. Oczywiście możesz otworzyć własną działalność gospodarczą.

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl