LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Technik usłg fryzjerskich 514 105

Kwalifikacje: K.1 - Wykonywanie zabiegów fryzjerskich (A.19)

                   K.2 - Projektowanie fryzur (A.23)

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Fryzjerstwo to niezwykle interesująca branża zawodowa. Masz w niej do czynienia z kształtem i kolorem, których forma zależy od Twojego twórczego podejścia. Talent i zamiłowanie musi jednak iść w parze z solidnym przygotowaniem praktycznym. U nas zgłębisz tajniki strzyżenia, analiz kolorystycznych czy stylizacji, a na warsztatach Twoją pracę uatrakcyjnią nowoczesne materiały fryzjerskie renomowanych marek. Będziesz też wiedział, jak zorganizować własną pracę w zakładzie fryzjerskim, by świadczyć profesjonalne usługi. Dzięki temu poczujesz się komfortowo, pracując w najlepszych salonach fryzjerskich w krajach Unii Europejskiej, które czekają na polskich mistrzów grzebienia. 
Jako technik usług fryzjerskich możesz pracować w zakładach i salonach fryzjerskich, a także otworzyć własny zakład fryzjerski.

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com