LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

Tytuł zawodowy: Specjalista ds. masażu

Czas trwania nauki – rok (2 semestry), system zaoczny 

Z tym zawodem unijny rynek pracy stoi przed Tobą otworem! W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego, a wiadomo, że jego podstawą jest kondycja fizyczna. Zachowanie smukłej sylwetki jest więc nie tylko wymogiem czasu i modą, ale warunkiem aktywnego funkcjonowania na co dzień.   

Ośrodki SPA, gabinety odnowy biologicznej cieszą się dziś ogromną popularnością, a co za tym idzie specjaliści od masażu są pilnie poszukiwaną grupą zawodową. U nas nauczysz się wykonywać masaże lecznicze, sportowe, rehabilitacyjne, kosmetyczne. Poznasz wszystkie metody, techniki masażu oraz zabiegi, które pozwolą Ci usprawnić leczenie i rehabilitację chorych.

Miejsce pracy: możesz podjąć pracę w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA, szpitalach, klinikach, uzdrowiskach, klubach sportowych, klubach fitness, hotelach, zespołach rehabilitacyjnych zakładów pracy chronionej. Możesz również prowadzić własne gabinety masażu, odnowy biologicznej czy zakłady rehabilitacyjne.

 

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl