LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

Tytuł zawodowy: Specjalista ds. public relations

Czas trwania nauki – rok (2 semestry), system zaoczny

 
Specjalista od public relations to osoba, która jest odpowiedzialna za podejmowanie i koordynowanie działań związanych z kształtowaniem opinii publicznej. Dba ona o pozytywne ułożenie stosunków z otoczeniem – z kontrahentami, mediami i lokalną władzą. Z tego względu specjaliści od public relations są coraz częściej zatrudniani w polskich firmach. W naszej szkole zdobędziesz umiejętności, które są konieczne dla tego typu specjalisty – komunikatywność i otwartość na otoczenie, umiejętność rozmowy, perswazji i negocjacji. 
 

Będziesz wiedział, jak skutecznie porozumiewać się z klientami, w jaki sposób stworzyć i podtrzymywać wizerunek firmy na rynku czy jak najskuteczniej realizować strategie marketingowe marek. 

Miejsce pracy: po ukończeniu tego kierunku możesz pracować w agencjach reklamowych, agencjach PR, w mediach. Dobrym pomysłem będzie założenie własnej agencji PR.

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl