LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

 

Technik farmaceutyczny 321 301

Kwalifikacja:

- Sporządzanie i wytwarzanie produktów leczniczych oraz prowadzenie obrou środkami farmaceutycznymi i materialami medycznymi (Z.19)

 

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system stacjonarny

Jak wiadomo zdrowie jest jednym z najcenniejszych darów. Jednak mało kto z nas o nie dba, a to prędzej czy później odbije się niekorzystnie na jego stanie. Dobrze przygotowany farmaceuta potrafi nie tylko doradzić jaki lek zastosować, ale również potrafi go przygotować. Jest to wiedza bardzo cenna, gdyż pozwala na powrót do zdrowia, a niejednokrotnie ratuje życie. Duże zapotrzebowanie na farmaceutów utrzymuje się niezmiennie od kilku lat nie tylko w Polsce, ale również w krajach UE.

Słuchacz uzyskuje prawo do pracy w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, sklepach zielarskich i zielarsko-drogeryjnych. Może też organizować pracę punktu aptecznego, a także prowadzić analizę i kontrolę leków oraz artykułów sanitarnych w laboratoriach chemicznych.

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl