LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

 

 

Technik ochrony fizycznej osób i mienia 541 315,
Kwalifikacja:
K1 Ochrona osób i mienia Z.3.

 

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry) system zaoczny

Zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych pracowników ochrony o ostanich latach ciągle rośnie Dbanie o bezpieczeństwo stało się standardem i koniecznością. Praktycznie każdy obiekt czy to użyteczności publicznej czy również prywatne wymagają w tej chwili ochrony. Osoba, która podejmie ten kierunek na pewno nie będzie miała problemu ze znalezieniem pracy zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie ten zawód jest bardzo dobrze płatny. Wykładowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie przekazują swoją wiedzę i doświadczenie głównie w formie ćwiczeń i warsztatów.

Poprzez wykorzystanie w systemie kształcenia najnowocześniejszych metod nauczania oraz sprzętu, absolwent uzyskuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, aktualnie stosowaną w zawodzie. Uniwersalność programu daje możliwość podjęcia pracy w firmach ochrony oraz umożliwia prowadzenie własnej dzialalności.

Więcej informacji www.ochroniarz.com.pl 

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl