LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

 

Technik rachunkowości 431 103
Kwalifikacje:

K.1 - Prowadzenie rachunkowości (A.36)

K.2 - Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych (A.65)

 

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny.

Kierunek, który był niedoceniany przez lata. Ostatnio przeżywa oblężenie za sprawą szybkiego wzrostu gospodarczego. Daje możliwość podjęcia pracy na stanowiskach rachunkowych, księgowych oraz przygotowuje do prowadzenia własnej działalności. Głównym celem stawianym przed słuchaczami jest zdobycie wiedzy z zakresu rachunkowości i księgowości - wykonywanie czynności planistycznych i analitycznych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie planów finansowych i bilansów, obsługa programów komputerowych finansowo - księgowych, organizowanie i prowadzenie rachunkowości w jednostkach prowadzących działalność gospodarczą. 

Po ukończeniu tego kierunku nasi słuchacze mogą pracować w działach finansowo-księgowych przedsiębiorstw, zajmując stanowiska np.: księgowych, specjalistów do spraw kadr i płac. Mogą również prowadzić własna działalność gospodarczą.

 

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl