LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

 

 

Technik usług kosmetycznych 514 207
Kwalifikacje:
K1 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy (A.61.)
K2 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp (A.62.)

 

 

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry) system zaoczny

Zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych pracowników sektora usług kosmetycznych jest ogromne, o czym świadczą ogłoszenia w prasie. Dbanie o wygląd stało się modne i cenione, zwłaszcza wśród osób czynnych zawodowo. Dobra prezencja poprawia samopoczucie i daje większe szanse przy poszukiwaniu pracy. Osoba, która podejmie ten kierunek na pewno nie będzie miała problemu ze znalezieniem pracy zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie ten zawód jest bardzo dobrze płatny. Wiedza przekazywana jest głównie w formie ćwiczeń i warsztatów w specjalistycznych klasopracowniach, gdzie w sposób praktyczny słuchacz poznaje tajniki pielęgnacji ciała.

Poprzez wykorzystanie w systemie kształcenia najnowocześniejszych metod nauczania oraz sprzętu używanego w gabinetach kosmetycznych, absolwent uzyskuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, aktualnie stosowaną w zawodzie. Uniwersalność programu daje możliwość podjęcia pracy w salonach urody i salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej oraz umożliwia prowadzenie własnego gabinetu.

 

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl