LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Fototechnik 343 104

Kwalifikacje: K.1 - Rejestracja i obróbka obrazu (A.20)

                   K.2 - Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych (A.25)

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Wraz z postępem naukowym i technologicznym wzrasta zapotrzebowanie na kadrę w laboratoriach naukowo-badawczych, kryminalistycznych czy medycznych. Proponowany przez nas kierunek przygotuje Cię do pracy w tych ośrodkach. Zajęcia odbywają się przy zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i pomocy dydaktycznych. Na co dzień będziesz pracował używając maszyn i urządzeń stosowanych w fototechnice, dzięki czemu zdobędziesz wiele praktycznych umiejętności. Jeżeli fotografia jest Twoją pasją, może już najwyższy czas pogłębić wiedzę na jej temat ?
Absolwent tego kierunku znajdzie zatrudnienie w laboratoriach fotograficznych i kryminalistycznych, w przemyśle fotooptycznym, optycznym, fotochemicznym oraz optoelektronicznym. Może również pracować w telewizji, wytwórniach filmowych, agencjach fotograficznych i reklamowych.

 

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com