LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

Fototechnik 343 104

Kwalifikacje: K.1 - Rejestracja i obróbka obrazu (A.20)

                   K.2 - Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych (A.25)

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Wraz z postępem naukowym i technologicznym wzrasta zapotrzebowanie na kadrę w laboratoriach naukowo-badawczych, kryminalistycznych czy medycznych. Proponowany przez nas kierunek przygotuje Cię do pracy w tych ośrodkach. Zajęcia odbywają się przy zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i pomocy dydaktycznych. Na co dzień będziesz pracował używając maszyn i urządzeń stosowanych w fototechnice, dzięki czemu zdobędziesz wiele praktycznych umiejętności. Jeżeli fotografia jest Twoją pasją, może już najwyższy czas pogłębić wiedzę na jej temat ?
Absolwent tego kierunku znajdzie zatrudnienie w laboratoriach fotograficznych i kryminalistycznych, w przemyśle fotooptycznym, optycznym, fotochemicznym oraz optoelektronicznym. Może również pracować w telewizji, wytwórniach filmowych, agencjach fotograficznych i reklamowych.

 

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl