LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Technik logistyk 333 107

Kwalifikacje: K.1 - Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania (A.31)

K.2 - Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych (A.32)

K.3 - Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych (A.33)

Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Wraz z rozwojem gospodarczym w Polsce zaistniało zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny logistyki. Zawód logistyka staje się więc coraz bardziej popularny. Należy on jednocześnie do zawodów dobrze płatnych, gdyż każdej firmie zależy na skutecznym przepływie materiałów, informacji oraz pieniędzy. U nas zdobędziesz gruntowną wiedzę z tej dziedziny. W planie nauczania zawarte są takie przedmioty, jak gospodarka zapasami i magazynem, planowanie logistyczne, gospodarka elektroniczna. Poza tym nauczysz się języków obcych oraz zgłębisz wiedzę z zakresu przedsiębiorczości. Z takim wykształceniem nie będziesz czuł się zagrożony na rynku pracy.

Jako technik logistyk pracę znajdziesz w takich branżach, jak budownictwo, handel, usługi, przemysł, telekomunikacja, informatyka.

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com