LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

No image
Centrum Kształcenia Europejskiego WIEDZA zaprasza na warsztaty z…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Rekreacja

Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /home/fx45/domains/cke.com.pl/public_html/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

Technik logistyk 333 107

Kwalifikacje: K.1 - Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania (A.31)

K.2 - Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych (A.32)

K.3 - Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych (A.33)

Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Wraz z rozwojem gospodarczym w Polsce zaistniało zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny logistyki. Zawód logistyka staje się więc coraz bardziej popularny. Należy on jednocześnie do zawodów dobrze płatnych, gdyż każdej firmie zależy na skutecznym przepływie materiałów, informacji oraz pieniędzy. U nas zdobędziesz gruntowną wiedzę z tej dziedziny. W planie nauczania zawarte są takie przedmioty, jak gospodarka zapasami i magazynem, planowanie logistyczne, gospodarka elektroniczna. Poza tym nauczysz się języków obcych oraz zgłębisz wiedzę z zakresu przedsiębiorczości. Z takim wykształceniem nie będziesz czuł się zagrożony na rynku pracy.

Jako technik logistyk pracę znajdziesz w takich branżach, jak budownictwo, handel, usługi, przemysł, telekomunikacja, informatyka.

przycisk rekrutacja

Strefa słuchacza

Kontakt

domek-kontakt

ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

telefon-kontakt Tel. (17) 857-39-99
mail-kontakt

szkola@cke.com.pl