LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Technik prac biurowych 411 004

Kwalifikacja: K.1 - Wykonywanie prac biurowych (A.24)

Czas trwania nauki – 2 lata (4 semestry), system zaoczny

Kompetencje jakich wymaga się dziś od pracownika biurowego są ogromne. Jednocześnie rozwój gospodarczy zapewnia ciągłe zapotrzebowanie na dobrze wykwalifikowanych pracowników biurowych. Centrum Kształcenia Europejskiego „Wiedza” zapewnia słuchaczom tego kierunku kompleksowe i rzetelne przygotowanie do wykonywania przyszłych obowiązków. Nauczymy Cię organizować szkolenia, konferencje i spotkania z klientami oraz prowadzić rejestry. Program praktyk nastawiony jest na rozwój umiejętności praktycznych, naukę obsługi urządzeń biurowych, prowadzenie biura, gromadzenie, archiwizowanie i przetwarzanie informacji oraz przygotowywanie dokumentów. Po ukończeniu tego kierunku z pewnością nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy. 

Prace znajdziesz w każdym biurze jako sekretarka, asystentka lub kierownik kadr. Możesz także pracować w organach administracji rządowej, jednostkach samorządu terytorialnego, samorządach zawodowych i gospodarczych. Będziesz kompetentnym pracownikiem przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com