LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login

Warsztaty wokalne
Centrum Kształcenia Europejskiego „WIEDZA” serdecznie zaprasza na…
Aktorka teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie instruktorka teatralna absolwentka PWST w Krakowie filia we Wrocławiu. Instruktorka artystyczna w międzynarodowym projekcie Brave Kids ma na swoim koncie w 1
Warsztaty wokalne 27-28.05.2022 r. WARSZTATY WOKALNE 27-28.05.2022…

Masz pytania?

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje napisz do nas!

Intensive Vocal Saturday

andres

INTENSIVE VOCAL SATURDAY

4.01.2020 r. RZESZÓW ul. Pułaskiego 3

Nasi prowadzący:

ANDRES MARTORELL

Mentor teacher (Nauczyciel Mentor) techniki IVA, trener wokalny, badacz głosu, wokalista i kompozytor. Współzałożyciel European Vocal Camp i Warsaw Vocal Studio. Jest jednym z najlepszych nauczycieli na świecie. Szkoli nie tylko uczniów ale także innych nauczycieli w Europie, USA, Azji i Am.Płd.

Wciąż żądny wiedzy o głosie i technice wokalnej Andres jest jedną z osób, która odkryła dokładną pracę mięśni w strunach głosowych, tzw. TA i CT. Na jego pracy oparta jest technika IVA, którą uczy się tak wielu wokalistów na świecie.

Andres związany z Polską jest od kilku lat – szkoli na stałe wielkie gwiazdy w naszym kraju: Urszulę Dudziak, Mikę Urbaniak, Agę Zaryan, Mrozu, Łozu, Stashkę, Edytę Krzemień, pośród wielu innych.

Na świecie jego uczniami są zdobywcy Grammy Latino, artyści musicalowi, teatralni i wokaliści od zupełnie początkujących po profesjonalnych.

Jeśli chcecie naprawdę zmienić Wasz głos – spróbujcie lekcji z nim. Jego lekcje dedykowane są wokalistom z różnych estetyk muzycznych od klasyki, przez soul, po jazz i musical aż po ciężkiego rocka. Technika jest jedna i służy temu żeby “rozłożyć wokalne skrzydła do prawdziwego lotu”

Poza lekcjami prywatnymi w Polsce i Irlandii , Andres prowadzi seminaria i lekcje online na Skypie dla stałych klientów i innych nauczycieli głosu na całym świecie (Brazylia, Singapur, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Chiny, itd.)

MAGDA NAVARRETE

Certyfikowana trenerka SLS i Institute for Vocal Advancement. Wokalistka, tancerka, producentka, współtwórczyni European Vocal Camp, założycielka Warsaw Vocal Studio i współtwórczyni największej Europejskiej Konferencji dla nauczycieli śpiewu.

W studiu, które stworzyła w Warszawie prowadzi zajęcia indywidualne i warsztaty z największą artystyczną i techniczną starannością. Jej lekcje to ogromna dawka wiedzy o emisji głosu, najnowszych badaniach dotyczących głosu ale przede wszystkim praktyka. Technika głosu jest podstawą tego, żeby swobodnie się wyrażać. “Żeby móc z łatwością przekazywać światu nasze artystyczne pomysły musimy wiedzieć jak pracuje nasz instrument i znać jego słabe i mocne strony, tylko wtedy poczujemy prawdziwą wokalną wolność” mówi Magda. Sama “wyprowadziła” swój głos z poważnych problemów, uczona starymi metodami, po wielogodzinnych ćwiczeniach przepony, które nic ale to nic nie dawały, postanowiła wyjechać do Stanów, gdzie spotkała się z metodą, której teraz uczy (wcześniej SLS teraz IVA).

Uczy wokalistów na różnym poziomie zaawansowania, od zupełnie początkujących po zawodowców. Jej uczniami są ludzie teatru, sceny, profesjonaliści, ale także osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki albo śpiewać chcą jako hobby.

Mimo, iż jej styl jest ściśle określony, Magda jest w stanie pomóc wokalistom, którzy śpiewają też inne style muzyczne od jazzu po rock’n’rolla. Na tym polega właśnie dobra technika wokalna.

Plan warsztatów

Warsztaty grupowe: 

10:00 - 11.00 - technika wokalna

11.00 - 12.00 - warsztaty z aplikacji techniki na piosenki

12.00 - 13.00 - zdrowie głosu

13:00 - 14:30 - performance

14:30 - 15:30  obiad (we własnym zakresie)

Warsztat indywidualny:

15.30 - 19:00 - lekcje indywidualne 30 minutowe

Cena za warsztaty:

270 zł – warsztat grupowy

140 zł – warsztat indywidualny

370 zł – całość

Warsztaty dla osób 16 + w języku angielskim (z możliwością tłumaczenia)

rekrutacja online

Strefa słuchacza

Kontakt

Ul. Pułaskiego 3

35-011 Rzeszów

Tel. 601 394 434

szkolenia.ckewiedza18

@gmail.com